FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Зарахування дітей до першого класу 2022-2023 навчального року здійснюється без проведення конкурсу відповідно до території обслуговування

з 02 травня по 31 травня 2022 р.

після 01 червня проводиться зарахування учнів на вільні місця

Прийом документів: понеділок – п’ятниця – з 9.00 до 16.00 години

за адресою:

вул. Машинна, 117, тел. 239-73-34

Територія обслуговування закладу

Повідомляємо, що ми підготували для використання електронну анкету для реєстрування дітей до першого класу нашого закладу Батьки в режимі он-лайн, не виходячи з дому, можуть реєструвати дітей до нашого закладу за посиланням: анкета для реєстрації

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:

Особисто (з пред'явленням документа, що засвідчує особу заявника) подати заяву встановленої форми (бланк заяви видається навчальним закладом).

До заяви додати такі документи:

1. Копія свідоцтва про народження дитини;
  2. Оригінал або копія медичної довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
  3. Копія або оригінал висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності) - для організації інклюзивного навчання.

При поданні копій вказаних вище документів обов’язковим є пред’явлення оригіналів.

МОЖЛИВОСТІ ПЕРЕБУВАННЯ УЧНІВ У ГПД -
Є МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕБУВАННЯ УЧНІВ У ГРУПІ ПОДОВЖЕНОГО ДНЯ
З 12:00 - ДО 18:00

Харчування учнів в гімназї

організовано у відповідності з документами департаменту освіти і науки

Запорізької міської ради (договір №5551/1-3 про закупівлю послуг).

Щоденне меню складається на основі перспективного двотижневого меню, погодженого з Запорізьким міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, та затверджується кервіником гімназії.

У щоденному меню вказано вартість гарячого сніданку, гарячого обіду для учнів пільгових категорій, групи подовженого дня та страв вільного вибору.

Прейскурант цін знаходиться також у"Інформативному куточку" в їдальні.

Гуртки,які працюють в гімназії: естетичного та спортивного напрямків

Майбутнім першокласникам

Коментарi