FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Шановні батьки першокласників 2023 року!

Початок приймання заяв для зарахування дітей до першого класу розпочнеться 01 травня 2023 року.

Оформлення всіх необхідних документів щодо зарахування дітей до першого класу завершиться 31.05.2023 року.

Після 1 червня 2023 року зарахування дітей до першого класу закладу освіти буде здійснюватися на вільні місця.

Відповіді на ваші запитання можливо отримати за телефонами: (061) 239-73-34, (096) 850-12-47

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Прийом документів: понеділок – п’ятниця – з 9.00 до 16.00 години

за адресою:

вул. Машинна, 117, тел. 239-73-34

Територія обслуговування закладу

Повідомляємо, що ми підготували для використання електронну анкету для реєстрування дітей до першого класу нашого закладу Батьки в режимі он-лайн, не виходячи з дому, можуть реєструвати дітей до нашого закладу за посиланням: анкета для реєстрації

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:

Особисто (з пред'явленням документа, що засвідчує особу заявника) подати заяву встановленої форми (бланк заяви видається навчальним закладом).

До заяви додати такі документи:

1. Копія свідоцтва про народження дитини;
  2. Оригінал або копія медичної довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
  3. Копія або оригінал висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності) - для організації інклюзивного навчання.

При поданні копій вказаних вище документів обов’язковим є пред’явлення оригіналів.

МОЖЛИВОСТІ ПЕРЕБУВАННЯ УЧНІВ У ГПД -
Є МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕБУВАННЯ УЧНІВ У ГРУПІ ПОДОВЖЕНОГО ДНЯ
З 12:00 - ДО 18:00

Харчування учнів в гімназї

організовано у відповідності з документами департаменту освіти і науки

Запорізької міської ради (договір №5551/1-3 про закупівлю послуг).

Щоденне меню складається на основі перспективного двотижневого меню, погодженого з Запорізьким міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, та затверджується кервіником гімназії.

У щоденному меню вказано вартість гарячого сніданку, гарячого обіду для учнів пільгових категорій, групи подовженого дня та страв вільного вибору.

Прейскурант цін знаходиться також у"Інформативному куточку" в їдальні.

Гуртки,які працюють в гімназії: естетичного та спортивного напрямків

Майбутнім першокласникам

Коментарi